Karikatürlü Tişört Tasarımı Atölyesi - Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi ve Kitaplığı - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin
Karikatürlü Tişört Tasarımı Atölyesi

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi ve Kitaplığı

Karikatür Kursu

Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi ve Kitaplığı tarafından düzenlenen Karikatür Kursu'nda her yaştan ve seviyeden katılımcılar karikatür çizmenin tekniklerini ve püf noktalarını öğrenerek hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de yeni bir hobi edinecekler.

Siz de karikatür meraklısıysanız ve kendi karikatürlerinizi nasıl çizebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bu kursa katılabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, atölye boyunca çizdiğiniz karikatürü t-shirt üzerine de uygulayabilirsiniz.

Kayıt işleminiz sonrası, kurum yetkilileri sizinle iletişim kurarak tercih ettiğiniz gün ve saatte rezervasyonunuzu gerçekleştirecektir.

Katılım ücreti günlük 75 TL'dir.

Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi'ne yaptığımız ziyareti, karikatür öğrencileriyle ve karikatür eğitmeni Kamil Yavuz'la yaptığımız söyleşileri videomuzdan izleyebilir; karikatür çizmek ve bir karikatür atölyesine katılmak ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Bu kurs 4937 kez görüntülendi.

Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi ve Kitaplığı Hakkında

Karikatür çizeri Kamil Yavuz, 1996 yılından beri bazı okullarda karikatür eğitmenliği yapıyor. 2005 yılından beri ise deneyimlerini karikatür çizimi ile ilgili kitaplarda topluyor.

2006 yılında kurulan Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi ve Kitaplığı ise hem bu kitapların hazırlandığı hem de özel karikatür atölyelerinin düzenlendiği bir kurum olarak hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Sarayardı Cad. No: 94/A Hasanpaşa-Kadıköy İstanbul

 

Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi ve Kitaplığı tarafından düzenlenen Karikatür Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.