Soyut Resim Dersi - İlham Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Soyut Resim Dersi

İstanbul Hobi Kursları İlham Evi

Düzenleyen Kurumİlham Evi
Kurs İsmiSoyut Resim Dersi
Kayıt Ücreti55 TL
Hemen satın al

Soyut Resim Dersi

İLHAM EVİ ile Kendinizi Picasso kadar özgür hissetmeye ne dersiniz!

Evinize asabileceğiniz, eşi benzeri olmayan kendi soyut tablonuzu yaratabilirsiniz! Devasa tuvallere içinizden geldiği gibi, özgürce resim yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Soyut bir tablo yapmanın yollarından biri; boyayı serbest bırakıp, onun senin yerine bir deseni oluşturmasına izin vermektir. Soyut bir tabloyu kötü ya da yanlış çizmek imkansızdır, en sevdiğiniz renkleri seçin ve tuvalin başına geçin gerisi kendiliğinden gelecektir. Ya da evinizin iç mimarına uygun renkleri seçerek, dekorasyonunuza uyumlu harika tablolar yapabilirsinz.

Kendi yaratıcılığınızla ortaya çıkardığınız bir tablo size hazır alacağınız posterlerden daha çok keyif verecektir :) 

Kursa katılmak için kayıt yaptırarak ödemesini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz ile atölye yetkilileri iletişime geçecek ve istediğiniz bir gün ve saat belirlenerek etkinlik gerçekleşecektir. 

Eğitim her yaş grubu için uygundur.

Tüm ekipmanlar (boya, fırça , tablo vs.) atölye tarafından karşılanacaktır. Sizleri 3 saat sürecek bu keyifli etkinlik için İlham Evi Sanat Merkezi'ne bekliyoruz! 

 

Bu kurs 1038 kez görüntülendi.

Etiketler

İlham Evi Hakkında

ilhamevi logo

İlham Evi Moskova'da başarıyla denenmiş ve 4000 öğrencisini mutlu etmiş olan Beynin Sağ Yarım Küresi ile Resim Yapma metodunu İstanbullular ile buluşturmak amacı ile 2015 yılında İstanbul'da kuruldu.

Kurs bünyesinde Metodumuza özgü kursun yanında diğer resim yöntemlerine yönelik eğitimler de düzenleniyor.    

Kurumumuz Mecidiyeköy'de Metro ve Metrobüs'e çok yakın sınıfında hizmet vermektedir.

Hızlı resim yapma eğitimi, mükemmel uzay ve şekil hissine sahip olan sağ yarım küremizi işe dahil ederek oluyor. Geleneksel eğitim metotlarımızda esasında bu eksik. Sağ yarım küre atölyesine katılmış insanların çalışmaları, basit konulu olduklarına rağmen duygusal durumunu yayarak canlılık, derinlik, olağanüstülüğü ile şaşırtıyorlar.

Sağ yarım kürenin aktivitesi yükselince ve sol yarım kürenin seviyesi ile uyumlu haline getirilince benzersiz şeyler ortaya çıkar: beynin kapasitesi 5 kat yükselir, karar alma hızı artar ve insan hayat kalitesini birkaç kat iyileştiren ve faaliyetin her alanında kendini belli eden ilham, iç huzur, uyum rejimi açılır.

İLHAM EVİ

Mecidiyeköy Şubesi: Selahattin Pınar cad. No: 3/21 Mecidiyeköy/İstanbul

Bilgi İçin: +90 539 238 82 98

www.ilhamevi.com

Düzenleyen Kurumİlham Evi
Kurs İsmiSoyut Resim Dersi
Kayıt Ücreti55 TL
Satın Al
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL