Karakalem Çizim Kursu - İlham Evi - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin
Karakalem Çizim Kursu

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları Akademi Art

Karakalem Çizim Kursu

Karakalem resim yapmayı öğrenip bunu hayatınızın bir parçası haline getirmek istiyorsanız, İlhamevi Karakalem Kursu tam size göre.

Karakalemin tekniklerini öğrenip tek bir renk ile rengarenk çalışmalar yapacaksınız. Kurs boyunca ışık, vurgu, perspektif gibi tüm teknikleri edineceksiniz.

Kursumuz 1 aylıktır ve her yaş grubu için uygundur.

Haftaiçi (salı:18.00 ve cuma: 16.30) ve haftasonu (pazar 18.00) olmak üzere farklı alternatifler ile verilmektedir. Kendinize en uygun tarihi seçip siz de aramıza katılabilirsiniz.

Kurs ücreti: 200 TL'dir

Kurs ücretine tüm ekipmanlar dahildir.

Bu kurs 2329 kez görüntülendi.

Etiketler

Akademi Art Hakkında

Akademi Art uzun yıllar Moskova'da başarı ile yürütülmüş ve binlerce insanın hayal dünyasında yeni kapılar açmış bir hobi, sanat ve kültür atölyesidir. akademi-art-logo.jpg

İstanbullular ile buluşmak amacıyla da 2015 yılında İstanbul'da kuruldu. Akademi Art olarak katılımcılarımıza her zaman bir dost gözüyle bakıyoruz ve onların merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılıp hayatlarında ruhsal olarak da güçlü ve başarılı devam etmelerini istiyoruz.

Çalışmalarımızı da sizlere en faydalı ve eğlenceli olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kurumumuz Mecidiyeköy'de Metro ve Metrobüs'e çok yakın sınıfında hizmet vermektedir.

AKADEMİ ART

Mecidiyeköy Şubesi: Selahattin Pınar cad. No: 3/21 Mecidiyeköy/İstanbul

Bilgi İçin: +90 539 238 82 98 - 0212 217 17 70

http://akademi-art.com

https://www.instagram.com/akademiart/

 

Akademi Art tarafından düzenlenen Karakalem Çizim Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.