Herkes Ressam Olabilir! - İlham Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Herkes Ressam Olabilir!

İstanbul Hobi Kursları İlham Evi

Herkes Resim Yapabilir

3 saat sonunda kendi yağlı boya tablolarınızı yapmak ister misiniz?

Resim yapmayı istiyorsunuz ama benim yeteneğim yok diye üzülüyor musunuz? Üzülmeyin, azmedin çünkü resim yapmayı öğrenebilirsiniz. Bir günde resim yapmayı öğrenecek hatta elinizden fırçayı bırakamayacaksınız.

Yağlı boya çok eski resim sanatıdır, resim teknikleri arasında çok popüler ve kolaydır. Sizin 3 saat içinde yaptığınız şaheser hem sizi hem yakındakilerinizi sevindirip torunlarınıza ve onların çocuklarına kalacak.

Eğitim çalışmalarımızın sırasında sağ yarım küre resim tekniği kullanılır, sanatsal vizyon, bütünsel vizyon, kreatif düşünme etkinleşir, vücudunuz rahatlar, kişiliğiniz uyumlu hale gelir, eksiksiz bir dinlenme olur, problemlerinizden uzaklaşırsınız.

Güzel bir resmi görüp onu çizmek istiyorsunuz fakat bilginiz, tecrübeniz, tekniğiniz mi eksik, hangi malzeme kullanacağınızı mı bilmiyorsunuz? Bu durumda İlham Evi'nin hocaları size yardım edecekler! Dersten çıkınca yanınızda yalnızca kocaman güzel bir resim değil üstelik parlak ve güzel ruh halinizi ve gerçek bir sanatkar olmak hissinizi de götürürsünüz! Bu derslerin sayesinde birçok müşterimiz kendi resim galerisini kurdular. Şimdi siz de bunu yapabilirsiniz!

Bilgi ve Randevu için: +90 539 238 82 98

Eğitimin özellikleri:

  • 30x40 cm kocaman formatında kasnakta tuval
  • Tercihe göre malzemeler: yağlı boya, akril, fırça ve empresyonist tarzında palet ıspatulası, pastel ve diğerleri.
  • Her kişiye özel yaklaşım
  • Sadece 3 saat içinde.

Bu çizim eğitimleri henüz hayalindekini nasıl çizebileceğini bilmeyenler, profesyonel ressamlar, iş adamları, tasarımcılar, hayallerini resme aktarmak isteyenler içindir. Hayallerini resme aktarmak isteyen 17 den 77'ye her yaş grubu içindir.

3 saatlik çalışma için katılım ücreti 125 TL yerine %40 indirimle 75 TL'dir.

Atölye süresince kullanılacak tüm ekipmanlar (fırca, boya, çay, kahve...) atölye ücretine dahildir.

yalı boya resim kursu

Bu kurs 1709 kez görüntülendi.

Etiketler

İlham Evi Hakkında

ilhamevi logo

İlham Evi Moskova'da başarıyla denenmiş ve 4000 öğrencisini mutlu etmiş olan Beynin Sağ Yarım Küresi ile Resim Yapma metodunu İstanbullular ile buluşturmak amacı ile 2015 yılında İstanbul'da kuruldu.

Kurs bünyesinde Metodumuza özgü kursun yanında diğer resim yöntemlerine yönelik eğitimler de düzenleniyor.    

Kurumumuz Mecidiyeköy'de Metro ve Metrobüs'e çok yakın sınıfında hizmet vermektedir.

Hızlı resim yapma eğitimi, mükemmel uzay ve şekil hissine sahip olan sağ yarım küremizi işe dahil ederek oluyor. Geleneksel eğitim metotlarımızda esasında bu eksik. Sağ yarım küre atölyesine katılmış insanların çalışmaları, basit konulu olduklarına rağmen duygusal durumunu yayarak canlılık, derinlik, olağanüstülüğü ile şaşırtıyorlar.

Sağ yarım kürenin aktivitesi yükselince ve sol yarım kürenin seviyesi ile uyumlu haline getirilince benzersiz şeyler ortaya çıkar: beynin kapasitesi 5 kat yükselir, karar alma hızı artar ve insan hayat kalitesini birkaç kat iyileştiren ve faaliyetin her alanında kendini belli eden ilham, iç huzur, uyum rejimi açılır.

İLHAM EVİ

Mecidiyeköy Şubesi: Selahattin Pınar cad. No: 3/21 Mecidiyeköy/İstanbul

Bilgi İçin: +90 539 238 82 98

www.ilhamevi.com

İlham Evi tarafından düzenlenen Herkes Resim Yapabilir, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL