Günübirlik Yağlı Boya Resim Dersi - İlham Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Bir Günde Ressam Workshopu

İstanbul Hobi Kursları İlham Evi

Günübirlik Yağlı Boya Resim Dersi

Eğitmenimiz eşliğinde 3 saat içerisinde resimde gördükleriniz gibi yağlı boya tablolar yapacaksınız.

Elinize daha önce hiç fırça almamış olsanız bile sonuçta yaratacağınız esere inanamayacaksınız. Hem eğlenceli vakit geçirecek hem de tüm stresinizi üzerinizden atacaksınız.

Gün sonunda yaptığınız eseri sevdiklerinize hediye edebilir ya da duvarınıza asarak evinize güzel bir enerji katabilirsiniz.

Hiç bir teknik bilmeden nasıl yaparım, diye merak ediyorsanız sizi her hafta düzenlediğimiz atölye çalışmalarımıza davet ediyoruz.

Ücrete tüm ekipmanlar (boya, fırça vs.) dahildir.

Atölye ücretimiz 75 TL yerine %26 indirimli 55 TL'dir. 

WORKSHOPLARIMIZ HAFTADA 4 GÜN GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

ÇARŞAMBA
11.30 - 14.30
19.00 - 22.00

СUMA
11.30 - 14.30
19.00 - 22.00

CUMARTESİ
11.30 - 14.30
17.30 - 2.30

PAZAR
16.30 - 19.30

3 kişi ve üzerindeki kayıtlarda atölye çalışması istenilen gün ve saatlerde yapılabilmektedir. 

Kayıt işlemi sonrasında kurs yetkilileri sizler ile iletişime geçerek belirlenen gün ve saatler içerisinde rezervasyonunuzu gerçekleştirecektir.

 

Bu kurs 1242 kez görüntülendi.

Etiketler

İlham Evi Hakkında

ilhamevi logo

İlham Evi Moskova'da başarıyla denenmiş ve 4000 öğrencisini mutlu etmiş olan Beynin Sağ Yarım Küresi ile Resim Yapma metodunu İstanbullular ile buluşturmak amacı ile 2015 yılında İstanbul'da kuruldu.

Kurs bünyesinde Metodumuza özgü kursun yanında diğer resim yöntemlerine yönelik eğitimler de düzenleniyor.    

Kurumumuz Mecidiyeköy'de Metro ve Metrobüs'e çok yakın sınıfında hizmet vermektedir.

Hızlı resim yapma eğitimi, mükemmel uzay ve şekil hissine sahip olan sağ yarım küremizi işe dahil ederek oluyor. Geleneksel eğitim metotlarımızda esasında bu eksik. Sağ yarım küre atölyesine katılmış insanların çalışmaları, basit konulu olduklarına rağmen duygusal durumunu yayarak canlılık, derinlik, olağanüstülüğü ile şaşırtıyorlar.

Sağ yarım kürenin aktivitesi yükselince ve sol yarım kürenin seviyesi ile uyumlu haline getirilince benzersiz şeyler ortaya çıkar: beynin kapasitesi 5 kat yükselir, karar alma hızı artar ve insan hayat kalitesini birkaç kat iyileştiren ve faaliyetin her alanında kendini belli eden ilham, iç huzur, uyum rejimi açılır.

İLHAM EVİ

Mecidiyeköy Şubesi: Selahattin Pınar cad. No: 3/21 Mecidiyeköy/İstanbul

Bilgi İçin: +90 539 238 82 98

www.ilhamevi.com

İlham Evi tarafından düzenlenen Günübirlik Yağlı Boya Resim Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL