ART & WINE - Resim Akşamları - İlham Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
ART & WINE - Resim Akşamları

İstanbul Hobi Kursları İlham Evi

ART & WINE - Resim Akşamları

Art & Wine Resim Akşamları ile sizi sanat ve eğlence dolu bir akşama davet ediyoruz.

Müziğin, şarabın ve de sanatın eşsiz uyumu ile ihtiyacımız olan mutluluğu depolayıp enerji ile doluyoruz. Ben resim yapamam diye düşünmeyin. İlhamevi hocaları en doğru yönlendirmelerle harika tablolar yapmanıza yardımcı olacaktır.Gün sonunda kendi yaptığınız tablolar ve de gülen gözler ile buradan ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Farklı bir deneyim elde edip hem eğlenip hem de streslerinizden arınacaksınız.

Art & Wine Resim akşamları her cuma ve cumartesi günleri 18.30'da gerçekleşmektedir

Atölye ücreti: 120 TL'dir. (KDV Dahil)

Bu kurs 542 kez görüntülendi.

Etiketler

İlham Evi Hakkında

ilhamevi logo

İlham Evi Moskova'da başarıyla denenmiş ve 4000 öğrencisini mutlu etmiş olan Beynin Sağ Yarım Küresi ile Resim Yapma metodunu İstanbullular ile buluşturmak amacı ile 2015 yılında İstanbul'da kuruldu.

Kurs bünyesinde Metodumuza özgü kursun yanında diğer resim yöntemlerine yönelik eğitimler de düzenleniyor.    

Kurumumuz Mecidiyeköy'de Metro ve Metrobüs'e çok yakın sınıfında hizmet vermektedir.

Hızlı resim yapma eğitimi, mükemmel uzay ve şekil hissine sahip olan sağ yarım küremizi işe dahil ederek oluyor. Geleneksel eğitim metotlarımızda esasında bu eksik. Sağ yarım küre atölyesine katılmış insanların çalışmaları, basit konulu olduklarına rağmen duygusal durumunu yayarak canlılık, derinlik, olağanüstülüğü ile şaşırtıyorlar.

Sağ yarım kürenin aktivitesi yükselince ve sol yarım kürenin seviyesi ile uyumlu haline getirilince benzersiz şeyler ortaya çıkar: beynin kapasitesi 5 kat yükselir, karar alma hızı artar ve insan hayat kalitesini birkaç kat iyileştiren ve faaliyetin her alanında kendini belli eden ilham, iç huzur, uyum rejimi açılır.

İLHAM EVİ

Mecidiyeköy Şubesi: Selahattin Pınar cad. No: 3/21 Mecidiyeköy/İstanbul

Bilgi İçin: +90 539 238 82 98

www.ilhamevi.com

İlham Evi tarafından düzenlenen ART & WINE - Resim Akşamları, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL