Alevde Cam Şekillendirme Kursu - Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Alevde Cam Şekillendirme Kursu

İstanbul El Sanatları Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi

Alevde Cam Şekillendirme Kursu

Hafta sonunu farklı bir şekilde geçirmek isterseniz  atölyemizi ve tüm malzemelerimizi kullanarak  rengarenk cam çubuklar ile yine rengarenk cam boncuklar yapabilirsiniz. İster tek ister  bir kaç kişilik gruplar halinde camın bu büyülü dünyasına  adım atabilirsiniz.

2 saat sürecek bu zevkli etkinlik boyunca  el becerinizin  farkına varacak elde ettiğiniz  cam boncukları ben yaptım diyebilmenin keyfine varacaksınız. 

Alevde çalışma bir nevi  sanatsal terapi olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Zira aleve odaklanmak kişiyi günlük endişe ve sıkıntılardan uzaklaştırmakta, rahatlatıcı bir etki ile ruhu dinlendirmektedir. 

Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi olarak;

Cumartesi günleri; 
18.00-20.00

Pazar günleri; 
11.00-13.00
14.00-16.00
17.00-19.00 saatleri arasında alevde Cam Şekillendirme  çalışmaları düzenliyoruz.

Bu saatlerden size uygun olan, dilediğiniz seansa katılabilirsiniz. Kayıt işleminiz sonrası kurum yetkilileri sizinle rezervasyonunuzu tamamlamak için iletişime geçecektir.

2 saatlik katılım ücretimiz 75 TL dir.

Bu kurs 21235 kez görüntülendi.

Etiketler

Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi Hakkında

Bayraktar  Cam Boncuk Atölyesi 2005 yılında Sertaç Bayraktar tarafından kurulmuştur.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Geleneksel El Sanatları Ustası Sertaç Bayraktar 1976 Giresun Keşap doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Bayraktar 1999 yılında Muğla Üniversitesi Milas Meslek Yüksek Okulu Taş Ve Metal İşlemeciliği Bölümü'nden mezun olmuştur.

Cam ile 1998 yılında  Arşak Özben'in yanında staj yaptığı dönemde tanışmış, özel bir ilgi ve beceri ile cam dünyasına adım atmıştır.2005 yılında kendi atölyesini kurmuş ve çalışmalarına birçok farklı modelde cam boncuk ve objeler üreterek devam etmiştir. Bu dönem zarfında kalifiye eleman eksikliğini fark etmiş, atölyesinde verdiği eğitimlerin dışında,  2008  yılında Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde de eğitim vermeye başlamıştır.

2010 yılında,  Kültür Bakanlığı Geleneksel El Sanatları Ustası ünvanını kazanan Sertaç Bayraktar'ın adı Kültür Bakanlığı Halk Kütüphanesine yazılmıştır.

Birçok Kültürel Etkinlik ve Sergilerde  çalışmalarını  sergileyen,  Sertaç Bayraktar 2010 yılından itibaren Kültür Bakanlığı El Sanatları  Ustası olarak yurt dışında da ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmektedir.

Üretim ve bireysel eğitimlerin dışında Valilikler,Belediyeler ,Halkeğitim Merkezleri ile işbirliği içerisinde atölye kurulumları gerçekleştirmekte ve eğitmen desteği vermektedir. 

Sertaç Bayraktar, Bayraktar Cam Atölyesi çatısı altındaki  faaliyetleri ile sanatta, eğitimde ve üretimde var olduğunu kanıtladı ve kanıtlamaya da devam ediyor.

Bayraktar Cam Atölyesi

Gsm: 0 532 718 09 92

E-mail: camboncuk@hotmail.com

Adres: Merdivenköy Mah. Hızırbey Cad. No:178 (Çemenzar Mevkii) Kadıköy/ İSTANBUL

www.camboncukatolyesi.com

Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi tarafından düzenlenen Alevde Cam Şekillendirme Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.