Atölye 2B - Meraklısı İçin

Atölye 2B

Kadromuz gerek mezun oldukları üniversiteler, gerekse kendi portfolyalarıyla fark yaratmış, mesleğinde on yılı aşkın tecrübeli eğitimcilerden oluşmaktadır. Güzel sanatlara hazırlık yetenek sınavları için öncelikli prensibimiz düşünebilmeyi, kurguyu, tasarım gücünü ve farklı bakış açısını kazandırarak öğrencilerin güçlü bir desenle, alacakları sanat eğitiminin alt yapısını oluşturmaktır. Karakalem çizim kursu derslerimize misafir olarak katılıp fikir sahibi olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Osmanağa Mah. Vişne Sok. Arif Han No: 16/18 K: 5 Altıyol – Kadıköy / İstanbul

TEL : (0216) 450 31 23 

Bu sayfa daha önce 964 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Atölye 2B tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Atölye 2B tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Suadiye'de.
200 TL